EGIF´s hovedbestyrelse består pt.
af nedennævnte medlemmer
med følgende opgavefordeling:


Erritsø Gymnastik- & Idrætsforening

Medlem af DGI og DIF
7000 Fredericia

 

Formand
Lars Bøgebjerg
Agerparken 6
7000 Fredericia

Tlf./mail:
76 24 09 20
 mobil  51 57 81 14
lars@boegebjerg.dk

Næstformand
Torben Krogh
Ravnsgårdsvej 44
7000 Fredericia

Tlf./mail:
76 24 00 26
  mobil  91 37 50 79
torben.krogh.dk@gmail.com

Kasserer
Kurt Hansen
Engtoften 10
7000 Fredericia

Tlf./mail:
75 94 29 50
mobil  22 15 21 50
engtoften10@mail.dk

Badminton
Marianne Yde
Plantagevej 20
7000 Fredericia

Tlf./mail:

 mobil  22 75 03 47
egifb.formand@gmail.com

Fodbold
Kim Stewen
Møllebo Allé 66
7000 Fredericia

Tlf./mail:
53 80 58 00

Stewen.k@live.dk

Gymnastik
Arne Kragelund
Blåhøj 16
7000 Fredericia

Tlf./mail:
75 94 16 14

akr@ok.dk

Håndbold
Jacob Falkenby

 

Tlf./mail:

 mobil
  31 66 78 48
jfalkenby@profibermail.dk

Rugby
Kurt Petersen
Opalvænget 4
7000 Fredericia

Tlf./mail:
75 92 33 37
 mobil  20 26 33 37
kurt@erritsoerugby.dk

Svømning
Anne Simon
 
 

Tlf./mail:


formand@egifs.dk

Tennis
Hans Martin Brøndum
Lunddalvej 30
7000 Fredericia

Tlf./mail:

mobil  40 33 45 02
mbroendum@gmail.com



Til toppen

EGIF  web opdateret 18-08-18